Графік роботи на 8 Березня


Шановні Клієнти!

Прихід календарної весни завжди супроводжується припливом енергії і натхнення, адже досить просто поглянути на безхмарне небо або яскраве сонце - і відразу підніметься настрій. З'являється бажання творити, займатися спортом, відкривати щось нове і цікаве. Весна - це чудовий час починати втілювати свої мрії в реальність!

І хоч дні стають довшими - часу на все не вистачає: покупки, черги, затори - відбирають у нас можливість провести час з рідними або приділити час собі. Але, не дарма кажуть, хто шукає - той знайде. Наш онлайн супермаркет працює для Вас цілодобово без вихідних і святкових днів. Усього за кілька кліків Ви можете замовити продукти харчування, алкоголь, паперові вироби, побутову хімію, канцелярію і багато іншого. Звертаємо увагу, що асортимент питної води у нас найбільший в Україні - виберіть свою улюблену воду разом з АкваМаркет.

Початок весни - це ще й можливість зайвий раз нагадати всій прекрасній половині людства, що вони найкращі і кохані. Адже ми будемо святкувати Міжнародний жіночий день, який в цьому році припадає на неділю, а отже, відповідно до законодавства, 9 березня, буде теж вихідним днем.

Звертаємо Вашу увагу, що доставка замовлень в понеділок, 9 березня, буде здійснюватися за графіком вихідного дня. Детальну інформацію Ви можете переглянути в розділі меню «Доставка і оплата», попередньо обравши свій населений пункт.

Проведіть вихідні з користю, а доставку продуктів ми беремо на себе!

Підписатися на акції, знижки, новини

Завантажити додаток АкваМаркет
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $