Привітання з 8 Березня


Ми з нетерпінням чекаємо весни не тільки тому, що природа розквітає. Ми чекаємо цей час ще й тому, що початок весни знаменується прекрасним святом - Міжнародним жіночим днем. АкваМаркет щиро вітає всіх дівчаток, дівчат і жінок зі святом весни. Нехай кожен день буде наповнений квітами, позитивними емоціями та безмежною радістю! Незважаючи на офіційні вихідні, ми продовжуємо працювати для Вас цілодобово.

Історія свята

Міжнародний жіночий день вважається всесвітнім днем ​​жінок. Спочатку це свято було покликане відзначити досягнення жінок в різних галузях: економічній, політичній, соціальній. Жінки всієї планети згадували своїх попередниць, відзначали успіхи сучасниць і впевнено дивилися в майбутнє. Зараз привітання з 8 березня навряд чи мають щось спільне з початковою ідеєю. Сьогодні це свято весни, жіночності, краси. У цей день чоловіки оспівують ніжність, душевну мудрість, чарівність жінок, незалежно від їх віку та статусу.

У яких країнах відзначають 8 березня: Вірменія, Росія, Білорусь, Туркменістан, Азербайджан. Всі ці країни присвоїли святковій даті національний статус. Саме тому 8 березня вихідний. Також Міжнародний жіночий день відзначається Організацією Об'єднаних націй. Історія свята сягає в початок 20 століття. Саме тоді в період стрімкої експансії і потрясінь, зародження радикальних ідеологій та справжнього демографічного буму виникла необхідність в появі абсолютно нового святкового дня.

8 березня: хто придумав

Спочатку свято весни не мало нічого спільного з оспівуванням жіночої краси і ніжності. Дату обрали представниці соціалістичного руху. 8 березня в 1858 році в Нью-Йорку відбулася грандіозна демонстрація суфражисток, які вимагали надати жінкам рівні права. Жінки хотіли голосувати, мати гідну оплату праці. Ця подія викликала колосальний резонанс і згодом отримала назву «Марш порожніх каструль».

Через 50 років в рамках Міжнародної конференції працюючих жінок була озвучена ідея про створення свята, яке би просувало суфражістскі ідеї і боротьбу жінок за свої права. Важливим аспектом було б те, що цей день був єдиним для всіх країн. Автором цієї ідеї була лідер соціал-демократичної партії Клара Цеткін.

У нашій країні перші спроби святкувати цей день припали на 1916-1917 роки, коли стали зароджуватися революційні настрої. Жінки охоче виходили на страйки, організовували ходи, щоб привернути увагу до проблеми нерівноправності. Подібні настрої стали ключовим тригером для розвитку подальших подій, які привели до революції. Однак традиція святкування 8 березня залишилася і в подальшому міцно закріпилася в СРСР. Навіть після його розпаду Міжнародний жіночий день продовжує бути національним святом у багатьох країнах пострадянського простору. Офіційний статус свято набуло за рішенням ООН в 1975 році. Жінки всіх континентів, розділені кордонами, культурними, політичними, етнічними відмінностями продовжують святкувати цей день. Вони збираються разом, згадують жінок, які уособлюють емансипацію, боротьбу за гендерну рівність, мир і розвиток.

8 березня в сучасному світі

Сучасне трактування відомого свята суттєво відрізняється. Сьогодні це не стільки день боротьби за рівноправність, скільки свято весни, краси і жіночності. Це ще один привід надати жінкам знак уваги, огорнути турботою і теплом. Чоловіки заздалегідь думають, що подарувати на 8 березня дівчатам, мамам, бабусям. Насправді будь-який подарунок буде доречний, оскільки це знак уваги. Квіти, цукерки, книги, парфуми, косметика - все це і багато іншого лише привід ще раз порадувати улюблених жінок.

З глибоким хвилюванням і щирим трепетом ми хочемо привітати Вас, дорогі жінки, з прийдешнім святом весни. Бажаємо, щоб робота кипіла, а добробут множився. Нехай в житті завжди залишається місце для маленьких радостей і великих чудес. А ми візьмемо на себе всі турботи, пов'язані з оперативною доставкою води, продуктів харчування та інших необхідних товарів. Ви можете покластися на АкваМаркет завжди, адже ми працюємо для Вас без вихідних.

Підписатися на акції, знижки, новини

Завантажити додаток АкваМаркет
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $