Нові товари в нашому асортименті


Шановні Клієнти!

Початок 2020 року у багатьох з нас асоціюється з появою та стрімким розповсюдженням небезпечного вірусу -  COVID-19, або «Коронавірусу». На жаль, вакцину вчені ще не винайшли, то ж небезпека зараження у всьому світі залишається досить високою.

Коронавірусна інфекція передається повітряно-крапельним шляхом, а тому перш за все необхідно дотримуватися елементарних, але дієвих правил:

  • Часто мити руки під теплою проточною водою з милом протягом 20-40 секунд. Якщо такої можливості немає (наприклад, після користування громадським транспортом) – обробити руки антисептиком. Такі заходи не лише допоможуть попередити коронавірус, а й низку інших небезпечних захворювань;
  • Тримайтесь на відстані 1,5-2 м від людей із симптомами ГРВІ;
  • Не торкайтесь свого обличчя немитими руками (особливо слизових очей та носа);
  • Термічно обробляйте продукти тваринного походження.
  • У разі виникнення будь-яких симптомів – негайно зверніться до свого сімейного лікаря.

Відвідування різних установ – це вже зона ризику. На жаль, медичні заклади несуть один з найвищих рівнів небезпеки, адже на їх території знаходиться велика кількість людей з різноманітною симптоматикою. Тому бажано використовувати одноразові засоби індивідуального захисту (ЗІЗ): медичні маски, халати, бахіли, а під час проходження деяких процедур навіть медичні шапочки та рукавички.

Компанія АкваМаркет постійно працює над розширенням асортименту товарів, щоб Ви менше витрачали часу на походи в магазини, черги та затори.

 Бережіть себе і своїх близьких!

Підписатися на акції, знижки, новини

Завантажити додаток АкваМаркет
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $