Нові товари в нашому асортименті


Шановні Клієнти!

В Україні на державному рівні запроваджено карантин у зв’язку зі світовою пандемією коронавірусу. Нагадуємо, що такі профілактичні заходи вживаються для попередження поширення вірусу в цілому. Карантин – це не додаткові канікули і не час для масових зібрань. Перш за все – це відповідальність і свідома позиція кожного громадянина: захистити себе і своїх близьких, а також поважати оточуючих. Тому закликаємо Вас без необхідності зайвий раз не відвідувати велелюдні місця, відмовитися на деякий час від поїздок та зустрічей без нагальної потреби.

Основні заходи профілактики під час карантину:

1.    Дотримання режиму дня і повноцінний сон (7-8 год);
2.    Збалансоване харчування;
3.    Підтримання фізичної форми без відвідування спортивних залів (зарядка, пробіжки);
4.    Регулярне вологе прибирання та провітрювання приміщень;
5.    Не ширити паніку і довіряти лише перевіреній інформації.
А для наших дітей карантин має стати часом для самоосвіти та творчості. Прогулянки на свіжому повітрі необхідні й корисні, але не варто йти на майданчик, коли там багато дітей. Пропонуємо Вам альтернативу – настільні та розвиваючі ігри для дітей від 2 років. Займіть свою дитину цікавою та корисною грою, яка стане не лише чудовою заміною мобільним телефонам та планшетам, а й темою для живого спілкування.
Компанія АкваМаркет щодня працює над розширенням асортименту, щоб Ви мали можливість більше часу проводити зі своїми близькими і менше відвідувати супермаркети. Нагадуємо, що наш колл-центр та служба доставки працюють цілодобово та без вихідних.
Бережіть себе та будьте здоровими!

Підписатися на акції, знижки, новини

Завантажити додаток АкваМаркет
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $