Антисептик для рук


У період поширення коронавірусу і тотального карантину по всій Укараїні вкрай важливо мати під рукою якісний антисептик. ВОЗ нагадує, що найкращим способом запобігти зараженню є миття рук. Однак не завжди у людини є доступ до побутових зручностей. Тут на виручку і прийде антисептик. Спиртовмісні засоби показують високу ефективність при знищенні мікробів, вірусів і мікрочастинок. Вони справляються із завданням не гірше, ніж мило. Особливо, якщо мова йде не тільки про дезінфекцію рук, але й санітарну обробку поверхонь або предметів.

АкваМаркет пропонує купити з доставкою швидкодіючий засіб з дезінфікуючим ефектом Super Crystal. Збалансована формула і високий вміст спирту гарантує дієвість санітарної обробки. Super Crystal універсально підходить як для шкіри, так і для обробки будь-яких поверхонь. Антисептик поєднує в собі різноманітні властивості, тому надає комплексну дію. Super Crystal ефективний проти бактерій туберкульозу, гепатиту, герпесу, ВІЛ, коронавірусу, збудників грибкових захворювань, а також сальмонелоза, дезинтерії. Антисептик можна використовувати для:

  • Обробки рук і шкіри з метою запобігання передачі патогенних мікроорганізмів.
  • Дезінфекції інструментів в галузі медицини та сфері краси.
  • Проведення прибирання з дезинфікуючим ефектом.

Антисептичний засіб Super Crystal незамінний в умовах пандемії коронавірусу. У нашому магазині дезінфектор запропонований в зручній пластиковій банці об'ємом 1 л. Дозатор забезпечує гігієнічність і комфортну експлуатацію засоба. Незважаючи на високу концентрацію спирту, Super Crystal піклується про шкіру і підходить для регулярного застосування. Живильні і зволожуючі компоненти підтримують нормальний гідробаланс, перешкоджають пересушуванню епідермісу.

Чому варто купити антисептик Super Crystal

Даний засіб поєднує в собі кілька важливих властивостей, які забезпечують комплексну очистку шкіри і поверхонь від різних забруднень. Super Crystal має такі властивості:

  • Противірусні.
  • Дезодоруючі.
  • Фунгіцидні.
  • Туберкулоцидні.
  • Ріцідні.

Замовивши один флакон антисептика Super Crystal, Ви зможете замінити відразу кілька засобів. Антисептик з доведеною ефективністю витрачається економічно. Однієї упаковки вистачить надовго. Це відмінне рішення для громадських місць, офісів, адміністративних установ або магазинів, де в рамках карантину антисептики розміщують у вільному доступі для клієнтів або відвідувачів. Вам не доведеться турбуватися про необхідність терміново поповнити запаси. Економ упаковка Super Crystal 1 л обійдеться недорого, якщо замовити її онлайн з доставкою в Ваше місто.

Безпека понад усе

Серед достоїнств антисептичного засоба можна відзначити хороший склад. Антисептик Супер Кристал не порушує природні захисні властивості шкірного покриву. Він не сушить шкіру, не викликає роздратування або лущення. Активні компоненти не проникають всередину організму людини, а працюють тільки на поверхні шкіри. Це вкрай важливо в умовах пандемії коронавируса, коли необхідно якомога частіше обробляти руки дезінфекторами. Super Crystal дозволяє підтримувати чистоту рук протягом дня.

Підписатися на акції, знижки, новини

Завантажити додаток АкваМаркет
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $